ثبت نام جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید در اردبیل آغاز شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ثبت‌نام سی و دومین جشنواره امتنان از کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه این استان روز چهارشنبه همزمان با سراسر کشور آغاز شد.

ه گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ علی یزدانی صبح امروز  اظهار کرد: جشنواره امتنان، هر ساله با هدف تجلیل از کارگران، گروه های کاری و واحدهای نمونه در سه مرحله مقدماتی، استانی و کشوری و در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی برگزار می شود.

وی بیان کرد: ارج نهادن به اندیشه ها، تلاش ها و فعالیت‌های ارزشمند کارگران و تشـویق نیروهـای کارگری مولد، متخصص و مبتکر به منظور ترویج و ارتقاء هر چه بیشتر فرهنگ کار، رعایت انضباط در محیط کار، مشارکت، خلاقیت و نوآوری و ایجاد انگیزه در بین کارگران از جمله اهداف برگزاری جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید است.

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با اشاره به آغاز ثبت نام سی و دومین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید در استان افزود: کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه استان می توانند با مراجعه به سامانه جشنواره امتنان به نشانی http://emtenan.mcls.gov.ir  نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

علی یزدانی گفت: زمان ثبت نام کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه از امروز چهارشنبه ۱۴ آبان ماه آغاز و تا جمعه ۱۴ آذرماه ادامه دارد.